Verenigingen

Merksem bevat verschillende sportverenigingen. Hieronder vindt u een lijstje. Bij de clubs waarbij we een website hebben, geven we die weer. Op hun site vind je de contactgegevens. Bij de andere clubs geven we zoveel mogelijk informatie. Maar het kan altijd zijn dat de contactgegevens ondertussen niet meer actueel zijn. Voorzitters en secretarissen veranderen nu eenmaal af en toe.

Welke ploegen zijn we vergeten? Laat het weten via webmaster@stroboerke.be

Club
Sport
Website
Olse Atletiek atletiek http://www.olseac.be
B.A.C.S.S. badminton http://www.bacss.be
Royal Greys Baseball an softball http://www.royalgreys.be
Jespo basketbal en waterpolo http://www.jespo.be
Vlug Vooruit Biljart http://www.vlugvooruit.be
Dancemotion dans http://danc-e-motion.be
Movements dans http://www.movements.be
Diothron Duiken https://sites.google.com/site/duikclubdiothron/
Safe Diving Merksem Duiken https://www.safediving.be/
WTC Merksem Fietsen http://www.wtcmerksem.be/
Olse Merksem Handbal Club handbal http://www.merksemhandbal.com 
Koninklijke Handboogmaatschappij Sint Sebastiaan Merksem Handboog
Jang Soo Kwan Merksem Hapkido http://www.jangsookwan.be
Jiu Jitsu Groendaal jiu jitsu http://www.jjgvzw.be
Vlaamse Jutsoka jiu jitsu http://www.vlaamsejutsokavzw.be
Gouden Lotus jiu jitsu http://www.goudenlotus.be/
Merksem Judoclub judo http://merksemjudoclub.com
Budo Kai Karate Merksem karate www.karate-do.be/description-club-karate-budo-kai-merksem-c305.php
Niji-Yama Karateschool karate http://www.facebook.com/nijiyama
KWIK K.C. korfbal http://v2.kwik-korfbal.be
Kon. Merksem Korfbal Vereniging korfbal http://www.merksem-korfbal.be/
Koninklijke Kruisboog Maatschappij Ambiorix (K.K.M.Ambiorix) Kruisboog https://kiravh.wixsite.com/akvantwerpen/onze-clubs
Lau Kam Kung Fu kungfu http://www.kung-fu.be/
Omnisport Groenendaal Omnisport https://www.facebook.com/Omnisportgroenendaal/
Merksemse Petanque Club Petanque http://blog.seniorennet.be/derodeloop/
Vlug Vooruit Petanque http://www.vlugvooruit.be
Hipe Skip Merksem Rope Skipping https://www.hipeskip.com/
Keumgang Seddik taekwondo http://www.taekwondo.be/club/clubs/show/club_id/3447
TTC Bart Merksem tafeltennis http://www.ttcbartmerksem.net
Koninklijke Sevos TTC tafeltennis http://www.sevos.be/
Groenendaal TTC tafeltennis http://groenendaalttc.be/
Vlug Vooruit Tafeltennis http://www.vlugvooruit.be
Tennisclub Laagland tennis http://www.tclaagland.be
Vlug Vooruit Tennis http://www.vlugvooruit.be
The Bulldogs thai boksen http://thebulldogs.be
Klimop RT turnen https://www.klimop-rt-merksem.be/
Hou ende Trou turnen http://www.houendetrou.be
City Pirates voetbal http://privateer.citypirates.be
SV Groenendaal voetbal http://www.svgroenendaal.be/
Vlug Vooruit voetbal http://www.vlugvooruit.be
FC DasGeneZever voetbal http://fc-dasgenezever.be
FC Merksem voetbal http://www.fcmerksem.be/
FC Seja voetbal http://www.seja.be/
Olse VC voetbal http://www.olse-vc.be
FC Avia voetbal https://www.voetbalvlaanderen.be/club/6563/info
VK Atlanta voetbal www.vkatlanta.be
t Schuurke Merksem Volleybal https://www.volleyscores.be/direct/AA-2300/
De Stroboeren Wandellen http://www.destroboeren.be/
Zwemclub Vrij Merksem zwemmen http://www.zvm.be
Merksemse Zwemvereniging zwemmen http://www.mzva.be
Splash & Go zwemmen http://www.splashandgo.be
Zwemschool SST zwemmen http://www.zwemschoolsst.com/