Kandidatenlijsten 10 oktober

Op 14 oktober 2018 kiezen we een nieuwe Provincieraad, een nieuw stadsbestuur, maar ook een nieuwe districtraad. Krijgt de huidige coalitie van NVA, SPA en Groen een vervolg of worden de kaarten anders geschud? Dat weten we natuurlijk pas na 14 oktober. Wij geven u alvast de kandidaten waarop u kunt stemmen.

Voor de districtsraad in Merksem komen de traditionele partijen op, maar met Be.One, D-SA en Volkspartij u zal ook een aantal kleine partijen op de lijsten tegenkomen.

1

sp.a

Plaats

Naam

1

VERSTRAELEN Gilbert

2

KUMS Dominique

3

NASSALI Mostafa

4

GJONAJ Irida

5

LORIDAN Nick

6

CARPENTIER Shaan

7

JIMENEZ OQUENDO Rick

8

AMOAKO Richard

9

NASSALI Ihsane

10

BOGAERTS Tom

11

ZEERVI Nasir

12

MERTES Vanessa

13

VAN HAVERBEKE Celle

14

VANDE CAUTER Didier

15

LAURYSSEN Lisette

16

OMAR Farhan

17

VAN NOTEN Sven

18

JARVIS Sandra

19

SLOOTMANS Anne Mie

20

ARNOUTS Brigitte

21

VAN BOXELAER Marc

22

DE RIDDER Anna

23

AHMAD SAQIB Basharat

24

AKBAS Fatma

25

VAN GOOL Greet

2

N-VA

Plaats

Naam

1

BUNGENEERS Luc

2

SIMONS Wendy

3

VAN DEN BEMPT Patrick

4

SOMERS Lia

5

SLEECKX Luc

6

DUMON Jan

7

LAMIGAN-KALINGART Imelda

8

FRENSCH Jari

9

NIELSEN Carla

10

VERHOEVEN Iris

11

COSTROP Curt

12

BUILAERT Johan

13

DOGGE David

14

VAN DEN NEUCKER Gie

15

NEWSOME Sheryl

16

SUYKERBUYK Annick

17

HOREMANS Kelly

18

GORRÉ Yoni

19

VAN DEN BOGAERT Eva

20

SNYKERS Marie-Rose

21

WELLENS Peter

22

VAN BAREN Nathalie

23

JOCHEMS Wim

24

HENDRICKX Edwin

25

GIELEN Herman

 

 

3

CD&V

Plaats

Naam

1

DE MEYER Sonja

2

DE COCK Pieter

3

GOGOKHIA Ekaterine

4

VOETEN Sam

5

STUER Rachelle

6

DELANOY Jasper

7

VAN DE PEER Bernadette

8

CHERRADI Malika

9

LAURENSSE Hilde

10

JANSSENS Wietse

11

WOLF Marc

12

BEGESI Faton

13

AVRUMUTOAE Avdia

14

PLATTEAU Peter

15

VERHULST Inne

16

JACOBS Vera

17

VAN LOOVEREN Willy

18

MANNAERTS Eveline

19

TACK Daniël

20

WYCKMANS Maria

21

VEN Thomas

22

TIJSMANS-WELLENS Clara

23

WOUTERS Raf

24

DAMS Annemie

25

DE COCK Koen

4

Groen

Plaats

Naam

1

STAES Karin

2

ROTTIERS Sander

3

DE PAUW Zita

4

GASHI Arben

5

BIERQUE Kaat

6

APPIAH Egbert

7

VERVOORT Ria

8

RIGAUMONT Serge

9

DELANOEIJE Witse

10

AROUA Fadima

11

TE BOEKHORST Bram

12

VANGHEEL Ilse

13

DE PRETER Freddy

14

VEKEMANS Tim

15

SMET Gerlinde

16

ANNYS Peter

17

SMET Nicole

18

ROOVERS Elias

19

HIMPE Frieda

20

VAN GIEL Herlinde

21

DE GROOTE Bastiaan

22

VAN DEN BERGH Hanne

23

WILLIAMS Rosanna

24

GUERTI Mo

25

VERGAUWEN Lut

 

 

5

VLAAMS BELANG

Plaats

Naam

1

PENRIS Jan

2

DEKESEL Tania

3

ELST Michel

4

ELST Philippe

5

DELVAEN Rita

6

DE KIMPE Jean-Marie

7

BALINT Adél

8

CLAUWAERT Pol

9

VAN DERMEERSCH-DOM Gerry

10

LENAERTS Patrick

11

OLTHOF Liliane

12

SCHOETERS Serge

13

THIENAERT Jean

14

JOACIM Mieke

15

DE BACKER Dave

16

LUYCKX Yolanda

17

VAN HORENBEECK Ludo

18

DE DECKERS Christiane

19

SAEN Eric

20

VAN MEIR Magda

21

KIRALY Istvan

22

VERREIJT Wendy

23

VALK Jeanneke

24

VAN DER JONCKHEID Yllona

25

HULSTAERT Bob

6

Open Vld

Plaats

Naam

1

DE MOL Bavo

2

VAN MECHELEN Ellen

3

MEUWIS Bert

4

JANSSENS Dries

5

EL BAABOUCHI Kim

6

VAN DEN WYNGAERT Geert

7

GEENTJENS Marco

8

VAN GOETHEM Karin

9

ROSENBAUM Serge

10

VAN DOORSLAER Lien

11

VERPOORTEN Kelly

12

BAES Arno

13

ABORAA Stanley

14

BUHITULA MASSALA Veronique

15

RUDZITE Guna

16

PEETERS Monique

17

WACKENIER Sidney

18

DE MOL Elsbeth

19

VAN DAMME Martine

20

VANDERMEIREN Pieter

21

VAN APEREN Jan

22

PEETERS Nicole

23

DUBETZ André

24

DE BRUYN Marie Louise

25

VAN HOMBEECK Hugo

 

 

7

PVDA

Plaats

Naam

1

FAES Tristan

2

TOUNSI Saida

3

HEYLIGEN Ivan

4

CHEBAA AMIMOU Yassine

5

VANDERHAEGHE Patricia

6

CHENNOUF Khadija

7

ERSOZ Mehmet

8

VAN DER HEIJDEN Gerard

9

VAN CAMP Mercedes

10

HEYENS Koen

11

SELS Eillen

12

DIERCKX Ingrid

13

VERBERCK Ronald

14

DHOOGHE Ime

15

REDIG Diana

16

SELS Sioban

17

VAN DER AVOORT Linda

18

VAN RYSSEN Roger

19

BAZSAZ Sodaba

20

DE BOOSER Jan

21

DE CEULAERDE Erika

22

VAN LINDEN Johan

23

VERMEULEN Myriam

24

BAZSAZ Gul

25

CHEBAA AMIMOU Mohamed

8

Be.One

Plaats

Naam

1

KURT Mesut

9

D-SA

Plaats

Naam

1

ELHOSNI Mohamed Amin

2

SABER Rahila

3

GÜLSOY Abdullah

4

STAFA Nebie

5

STAFA Amel

10

Volkspartij

Plaats

Naam

1

VANGHEEL-VAN DEN VONDER Jorrit

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.